O "Diadem Hotel"
Najwyższą jakość obsługi

O "Diadem Hotel"

Oferta Pokoje Restauracja Oferta Pokoje Wesela i imprezy

Hotel "Diadem" w Jerzmionkach położony jest w pięknej okolicy, gdzie odnajdziecie Państwo spokój i relaks. Nasz Hotel oferuje  noclegi jednym z 12 komfortowo urządzonych pokoi. Do dyspozycji naszych gości  oddajemy również  stylową restaurację, w której dania kuchni polskiej zachwycą naszych klientów smakiem i subtelnością podania. Nasza oferta skierowania jest również  do firm, które szukają idealnego miejsca na zorganizowanie szkolenia, konferencji oraz spotkań biznesowych. Hotel Diadem ma do zaoferowania dwie sale konferencyjne.


Atrakcyjne tereny zieleni w połączeniu z eleganckimi wnętrzami, pozwolą Państwu wspaniale wypocząć na łonie natury. "Diadem" w Jerzmionkach to doskonałe miejsce dla osób ceniących komfort oraz najwyższą jakość obsługi. Naszym wielkim atutem jest szeroki wachlarz dodatkowych atrakcji oferowanych naszym Gościom. Wszystko to stwarza idealne warunki dla aktywnego wypoczynku i powrotu sił witalnych.

 

 Hotel Diadem  to idealne miejsce na rodzinne wakacje, romantyczny wypoczynek we dwoje czy spotkania firmowe. W naszym hotelu i restauracji życzliwa obsługa w profesjonalny sposób zadba o spełnienie oczekiwań naszych Gości. Po wizycie u nas będą Państwo wypoczęci, odprężeni i na pewno gotowi wrócić tutaj po raz kolejny!
 

Hotel jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
 

Gwarantujemy udany i wyjątkowy pobyt.

 

Zapraszamy do kontaktu:
e-mail: kontakt@hoteldiadem.pl
tel. kom.: +48 666 381 496
tel.: 52 588 02 10